Om Grenland Fotoklubb

Grenland fotoklubb ble stiftet 10.10.2010 og er et samlende organ for fotoentusiaster i Grenlandsområdet.

Våre medlemsmøter holdes den første tirsdagen hver måned og vi holder til i Asbjørn Kloster bygget, Bjørntvedtgata 17, Porsgrunn

Temaene på møtene våre varierer, med alt fra kreative kvelder hvor vi er aktive med eget kamera, til fotoforedrag med eksterne og interne krefter. Vi ønsker også å få med oss en fototur eller et arrangement hver måned og mange av klubbens medlemmer er spontane og inviterer til tur ”på sparket”.   I tillegg legger vi til rette for kurs/workshops

Hos oss finner man den ferske nybegynneren, hobby fotografen og den litt mer proffe. Kunnskapsnivået er variert og det er plass til alle. Det eneste vi ønsker av våre medlemmer er at de finner glede i å være sammen med andre med samme fotointeresse.